Series
Ratings
264- Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
- Busted! Season 2Rated ★ 1.5
Busted! Season 1Rated ★ 1.5- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
- Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.0
- Earth ArcadeRated ★ 4.5
- 직장인들Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 2.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0- Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
- Black Mirror Season 7Rated ★ 3.0