Series
Ratings
47- RevenantRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- Queen of TearsRated ★ 3.0
- BargainRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 0.5- BloodhoundsRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.5- Dear HeavenRated ★ 3.0

Yeon GaesomunRated ★ 2.0
JumongRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5
Tamra IslandRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5