Series
Ratings
14
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5- Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
War of MoneyRated ★ 2.5