Titles you rated
The Return of IljimaeRated ★ 4.0
Air CityRated ★ 4.0
Gokusen Special 3Rated ★ 2.5
Super RookieRated ★ 2.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 2.5
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 2.5
RomanceRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 5.0
Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.5
My Sweet CityRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 2.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Love RainRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.5