Series
Ratings
64
Rick and MortyRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 5.0- Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.5
- Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
Mr. QueenRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5- Doctor ChaRated ★ 4.0
- Santa Clarita DietRated ★ 2.5
The Office Blind DateRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0