Series
Ratings
16
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 3.5
DEATH NOTERated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0- Page TurnerRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0