Series
Ratings
26
Dr. RomanticRated ★ 3.5- Where Is My HomeRated ★ 3.0

The World of the MarriedRated ★ 2.0
Graceful FamilyRated ★ 2.0- How Do You Play?Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5