Series
Ratings
50
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 2.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 0.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5- Delicious GuysRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 0.5
Toy Soldiers 2Rated ★ 0.5
Toy SoldiersRated ★ 1.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0