Series
Ratings
16- Palace of DreamsRated ★ 5.0

Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5- Bridal MaskRated ★ 3.0

Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.5
Prison Break Season 4Rated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0