Series
Ratings
21
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 0.5
The ProducersRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Queer as Folk Season 1Rated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.0