Series
Ratings
82- Although I Am Not a HeroRated ★ 5.0
- Tastefully YoursRated ★ 3.0
Prison Break Season 5Rated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
- The 8 ShowRated ★ 4.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
24Rated ★ 4.5- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
24Rated ★ 4.0