Series
Ratings
12
49 DaysRated ★ 5.0
Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0