Series
Ratings
96
HannibalRated ★ 4.5
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Love Me If You DareRated ★ 3.5
Princess AgentsRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 4.0
ArgonRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Still 17Rated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0