Movies
Ratings
211
TakenRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
ChangelingRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Miracle of Giving FoolRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 2.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5