Series
Ratings
105
Yeon GaesomunRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
City HunterRated ★ 3.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 1.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 0.5
The HeirsRated ★ 1.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
CastleRated ★ 3.5
CastleRated ★ 3.0
CastleRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 1.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0