Series
Ratings
273- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
Handyman Saito in Another WorldRated ★ 3.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0- The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 2.0- BootsRated ★ 3.5
- Genie, Make a WishRated ★ 3.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
- Crime SceneRated ★ 3.5
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
- Queen MantisRated ★ 3.5
- Law and The CityRated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5- Dead to Me Season 3Rated ★ 3.0