Series
Ratings
20
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 2.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5- The Most Beautiful Goodbye in the WorldRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0

The ProducersRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.5