Series
Ratings
50
PunchRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5- Bridal MaskRated ★ 3.5
- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
The King of DramasRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 2.5
Man from the EquatorRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5- D-DayRated ★ 2.5
I Remember YouRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0