Series
Ratings
190- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
- Queen MantisRated ★ 2.5
- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
- AdolescenceRated ★ 3.0
- BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 1.5
Beastars Season 2Rated ★ 3.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
- Mr. PlanktonRated ★ 1.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0- Queen of VillainsRated ★ 3.0
- The SinnerRated ★ 2.5
- The SinnerRated ★ 1.0
The SinnerRated ★ 2.0
The SinnerRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 2.5- The Perfect CoupleRated ★ 3.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.5