Series
Ratings
29- The Bear Season 2Rated ★ 5.0
- The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.5- Abnormal SummitRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0