Movies
Ratings
1404
TwistersRated ★ 3.0
High CrimesRated ★ 2.5
Triple 9Rated ★ 2.5
Queen of the DamnedRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 2.0
The MonkeyRated ★ 2.5
Friday the 13th Part IIIRated ★ 2.0- V/H/S/94Rated ★ 2.5
In A Violent NatureRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5
Hangar 10Rated ★ 1.0
V/H/S/BeyondRated ★ 2.5
Weekend in TaipeiRated ★ 2.5
The BikeridersRated ★ 3.0
HypnoticRated ★ 2.5- The KillerRated ★ 2.5
Monkey ManRated ★ 2.5
AbigailRated ★ 3.0
Strange DarlingRated ★ 4.0
No One LivesRated ★ 2.5