Series
Ratings
35
The UntamedRated ★ 5.0
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5- Country DiariesRated ★ 3.0

The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 1.0- Amazing SaturdayRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 0.5
Stranger ThingsRated ★ 1.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 2.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 2.0
DexterRated ★ 4.0