Series
Ratings
284
A Couple of CuckoosRated ★ 3.5
Dr. Ramune: Mysterious Disease SpecialistRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
My Horrible BossRated ★ 3.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Brilliant LegacyRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Full House Take 2Rated ★ 3.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
Stars Falling From the SkyRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
ハクバノ王子サマ 純愛適齢期Rated ★ 2.5
Kyouen NGRated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
Dangerous VenusRated ★ 3.5
Koisuru HahatachiRated ★ 3.0