Series
Ratings
73
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Zettai KareshiRated ★ 4.5
City HallRated ★ 5.0- LookingRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 4.5
DamoRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Women of the SunRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 4.5- Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
GiantRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
LastRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0