Series
Ratings
28
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 4.0
Terminator: The Sarah Connor ChroniclesRated ★ 3.5
うぬぼれ刑事Rated ★ 5.0
Terminator: The Sarah Connor ChroniclesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.5
Ugly BettyRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 5.0
쿠로코치Rated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Giant KillingRated ★ 4.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 5.0