Series
Ratings
65
Money's WarfareRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
The MiddleRated ★ 2.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
One More Happy EndingRated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Prince HoursRated ★ 0.5
Princess HoursRated ★ 2.5
Drop Dead DivaRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0- The KillingRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 0.5