Series
Ratings
29- Powerful OpponentsRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Fate/stay nightRated ★ 3.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.0