Titles you rated
The AnimalRated ★ 3.5
Shin Suk-ki BluesRated ★ 3.0
DodgeBall: A True Underdog StoryRated ★ 3.5
Sumo Do, Sumo Don'tRated ★ 3.5- The TwinsRated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.0- Emergency Act 19Rated ★ 0.5
- Fun MovieRated ★ 3.0
Heaven's SoldiersRated ★ 2.0
Hot for TeacherRated ★ 1.5
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 3.0
Two GuysRated ★ 3.5- HallelujahRated ★ 3.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 2.5
Mokpo the HarborRated ★ 3.5
Wet DreamsRated ★ 3.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.5
We Were SoldiersRated ★ 3.5
Space JamRated ★ 3.0