Titles you rated
InuYashaRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5- New my fair PrincessRated ★ 2.0
- My Fair Princess IIIRated ★ 3.5
Palace: The Lock Heart JadeRated ★ 3.5- My Fair Princess 2Rated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Love TrulyRated ★ 4.0- KkangsooniRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 3.0
EntertainerRated ★ 2.0