Series
Ratings
42- Battle of TonguesRated ★ 4.0
- Movie RoomRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
One Warm WordRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0- Youn's KitchenRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0