Series
Ratings
16
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
FingersmithRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.0- Witch HuntRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0