Series
Ratings
169- FollowersRated ★ 3.5
- Arcane Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0- The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.0
Youn's StayRated ★ 2.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 2.0- Youn's KitchenRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0