Series
Ratings
53
Basically NiceRated ★ 2.5
Code Blue SpecialRated ★ 3.5
Food Wars!Rated ★ 4.0
Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 3.5
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 4.0
Chihayafuru 2Rated ★ 3.5
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 3.5
Free!Rated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
ChihayafuruRated ★ 3.5
黒子のバスケFAN DISC~光射す場所へ~Rated ★ 5.0
黒子のバスケDVD FAN DISC~終わらない夏~Rated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 5.0
Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5