Series
Ratings
183
My Sweet TyrantRated ★ 4.0
Lostorage Conflated WIXOSSRated ★ 3.0
Magical Girl OreRated ★ 3.5
Amanchu! AdvanceRated ★ 3.0
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 3.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 3.5
Lostorage incited WIXOSSRated ★ 3.0
Owarimonogatari IIRated ★ 4.5- I can't understand what my husband is sayingRated ★ 3.0
HanamonogatariRated ★ 3.0
KoyomimonogatariRated ★ 3.5
OwarimonogatariRated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 4.0
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 3.0
猫物語(白)Rated ★ 2.5
傾物語Rated ★ 4.0
鬼物語Rated ★ 3.0
囮物語Rated ★ 3.5
恋物語Rated ★ 4.0
Fate/EXTRA Last EncoreRated ★ 1.5