Series
Ratings
12
The HeirsRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0