Series
Ratings
14
1리터의 눈물Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
DEATH NOTERated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5