Series
Ratings
30- Shinjuku yasenbyouinRated ★ 4.5
- Tokyo SwindlersRated ★ 5.0
UploadRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Odd TaxiRated ★ 5.0
UploadRated ★ 4.0
Ikiru Toka Shinu Toka Chichioya TokaRated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 5.0
Furuhata Ninzaburo FinalRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Asobi AsobaseRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Yu Yu HakushoRated ★ 4.5
Ranma 1/2Rated ★ 4.0
BOSSRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
HideyoshiRated ★ 5.0
Fringe ManRated ★ 4.0
Saki Episode of Side ARated ★ 4.5
Saki: The NationalsRated ★ 5.0