Series
Ratings
48
GodlessRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
SignalRated ★ 3.5
The Lost RoomRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 4.0
FargoRated ★ 4.0
Person of Interest Season 3Rated ★ 3.0
Person of Interest Season 2Rated ★ 3.0
Bates MotelRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Bates MotelRated ★ 3.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The BlacklistRated ★ 2.5
I Love Lee Tae RiRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0