Series
Ratings
14
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.5
LostRated ★ 3.5
DEATH NOTERated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
HellsingRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0