Series
Ratings
79
Smile, YouRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 4.0- My Little TelevisionRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5- Begin Again Season 2Rated ★ 5.0
- Witch HuntRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0- Delicious GuysRated ★ 4.5