Series
Ratings
28
Jikou KeisatsuRated ★ 3.5
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
A Meal Makes Her ForgetRated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
ClannadRated ★ 4.5
Fushigina MerumoRated ★ 4.5
Denki-GaiRated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 5.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.5
Sweet Blue FlowersRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Yosuga no SoraRated ★ 4.0
The Testament of Sister New DevilRated ★ 5.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.5
Mushi-ShiRated ★ 4.5
The Hours of My LifeRated ★ 4.5
Manhattan Love StoryRated ★ 4.5