Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- Shuriken Sentai NinningerRated ★ 3.5
Samurai Sentai ShinkengerRated ★ 4.0
Kaizoku Sentai GokaigerRated ★ 4.5
Kamen Rider DoubleRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Yo-Kai WatchRated ★ 4.0
ドラえもんRated ★ 4.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 4.0
Dragon Ball Z Kai: Androids / Cell SagaRated ★ 4.0
Whirlwind! Iron LeaguerRated ★ 3.0
Go! AnpanmanRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
ちびまる子ちゃん テレビ放映1000回記念SP「わたしの生まれた日」の巻Rated ★ 3.0
MICKEY MOUSE IN LIVING COLOR VOL.1Rated ★ 3.0
EVERYBODY LOVES MICKEYRated ★ 3.0
EVERYBODY LOVES DONALDRated ★ 3.0
ちびまる子ちゃん テレビ放送25周年記念SP 「まる子、さぬきに行く」の巻Rated ★ 3.0