Series
Ratings
47
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0- Crime Scene 3Rated ★ 3.5
- Crime SceneRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 5.0- Crime SceneRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5