Series
Ratings
45- Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
- Will Love In SpringRated ★ 5.0
- See You TomorrowRated ★ 3.5
Deca-DenceRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0- Pop Star Academy: KATSEYERated ★ 4.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
- Secrets in the LatticeRated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 4.0- ResetRated ★ 4.0
Terror in ResonanceRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5- K-pop GenerationRated ★ 4.5
Love Live! School Idol ProjectRated ★ 2.5