Titles you rated
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5- Bridal MaskRated ★ 4.0
- Abnormal SummitRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5