Series
Ratings
31
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 5.0
War of MoneyRated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0