Series
Ratings
92- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
DEATH NOTERated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 4.0- Bridal MaskRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
IRISRated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0