Series
Ratings
28- Witch HuntRated ★ 4.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.0- Hidden Singer Season 4Rated ★ 3.5

Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0- Hidden Singer Season 3Rated ★ 3.5
- Hidden Singer Season 2Rated ★ 3.5

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- Hidden SingerRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Royal FamilyRated ★ 1.5
HeroesRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 2.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 3.5