Series
Ratings
42- The Art of SarahRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5- HonourRated ★ 5.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.5- The Interest of LoveRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0- Call It LoveRated ★ 4.0
- Love ScoutRated ★ 3.5
- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
- Dynamite KissRated ★ 5.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- AemaRated ★ 4.0
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0- My NameRated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 2.5
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0