Series
Ratings
13
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0